Bieda czy bogactwo? Casablanca, Maroko Vlog

Podczas naszego tygodniowego pobytu w Maroko kilka dni spędziliśmy w Casablance. Miasto znane jest głównie z największego meczetu w Afryce. Jakie jeszcze inne atrakcje w Casablance odwiedziliśmy? Co jeszcze warto zobaczyć w najnowocześniejszym marokańskim mieście?

Bieda w Afryce to temat bardzo dobrze wszystkim znanym. Mieliśmy okazję odwiedzić Medynę która jest idealnym miejscem, w którym obserwować można ludzi podczas życia codziennego. To właśnie tam kwitnie handel. To właśnie tam można spróbować lokalnych przysmaków. A kuchnia marokańska jest wyśmienita!

Nasz vlog z Maroka przedstawi Wam jak naprawdę wygląda sytuacja w tym kraju. W kraju, w którym doskonale widać różnicę pomiędzy biednymi a bogatymi. Uszykujcie sobie kawę lub piwo oraz jakieś przekąski. 😉

Zapraszamy do oglądania!


Jeśli spodobało Ci się na naszej stronie a treści, które przygotowaliśmy pomogły Ci w organizacji wyjazdu lub do niego zainspirowały to możesz postawić nam kawę, która doda nam energii do tworzenia nowych i ciekawszych artykułów, które być może przydadzą Ci się w przyszłości.

Poświęcamy mnóstwo czasu i wkładamy mnóstwo energii aby przygotować wartościowe wpisy dlatego smaczną kawusię zawszę chętnie strzelimy.

Naciśnij przycisk poniżej!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz