Bułgaria

Blog o podróżach Bułgaria

Bułgaria 🇧🇬 to kraj, który nasi rodacy chętnie wybierają na wakacyjny urlop. Pogoda jest tam piękną, plaże długie i piaszczyste a woda ciepła. Na turystów czekają przepiękne klify, niesamowite krajobrazy, klimatyczne i historyczne miasteczka oraz cudowna linia brzegowa.

W Bułgarii koniecznie spróbuj lokalnych dań i przysmaków (w tym także alkoholu), które bardzo przypadły nam do gustu. W każdym turystycznym miejscu znajdziesz duży wybór restauracji, kawiarni i barów.

Mamy nadzieję, że na naszym blogu znajdziesz coś dla siebie. Każdy wpis zawiera mnóstwo porad, mało znanych ciekawostek, inspiracji oraz cennych informacji praktycznych, które pozwolą Tobie zorganizować własną, wymarzoną podróż do Bułgarii 🇧🇬.

bułgaria co warto zobaczyć najciekawsze miejsca
Bułgaria

Co warto zobaczyć w Bułgarii? 4 najciekawsze atrakcje!

W Bułgarii byliśmy około 4 lat temu ale mimo upływu lat nadal miło wspominamy ten rodzinny wypad. Nie udało nam się zwiedzić wszystkiego...

Dwie osoby – jeden świat!


Wiecznie Wolni

Na blogu pokazujemy świat widziany naszymi oczami! Opowiadamy o naszych przygodach. Dzielimy się odczuciami dotyczącymi ludzi i smaków. Przedstawiamy miejsca, które zobaczyliśmy. Witajcie w naszym podróżniczym świecie!