Projekt „Człowiek z Pasją” powstał z myślą o osobach, które życie napędzają poprzez swoje zainteresowania i zapał do robienia rzeczy, które dają satysfakcję i dużo przyjemności! Tacy ludzie są dla nas inspiracją i motywacją do działania.

Nigdy za wiele pozytywnych treści, które mają w sobie również informacje praktyczne, porady i opowiadają prawdziwą historię. Każda rozmowa, każdy wywiad to „kop motywacyjny”. Postanowiliśmy każdą opublikować na blogu Wiecznie Wolni no bo czym jest wolność jak nie pasją do życia?

Nie wszystkie rozmowy dotyczą podróży mimo tego, że nasz blog dotyczy głównie odkrywania świata. Jednak ile ludzi na świecie tyle pasji i zainteresowań, które pozwalają rozbudzić w człowieku to co najlepsze, pomagają pokochać życie i siebie samego! Poszukiwacz skarbów, ludzie zakochani w niewyobrażalnie długich wędrówkach czy osoby żyjące i odkrywające najdalsze zakątki świata są dobrym źródłem ciekawych i inspirujących opowieści, które zachęcają do wstania z kanapy i wzięcia życia w swoje ręce i spełniania marzeń.

Człowiek z Pasją