Pomysły na prezent

Drewniana mapa świata – pomysł na prezent dla podróżnika

Drewniana mapa świata 3d

Podróże to pasja, która w dzisiejszych czasach staje się coraz bardziej popularna. Dla wielu osób podróżowanie jest nie tylko sposobem na relaks i odstresowanie, ale również możliwością odkrywania nowych kultur, przepięknych krajobrazów i przeżywania niezapomnianych przygód. Masz w swoim życiu kogoś, kto uwielbia eksplorować świat? Jeżeli zastanawiasz się nad oryginalnym i niezapomnianym upominkiem, mamy dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję, która na pewno zachwyci każdego podróżnika.

Zapraszamy do wpisu!

Drewniana mapa świata – opis produktu

Drewniana mapa świata 3D wykonana jest z wyselekcjonowanego, wysokiej jakości drewna brzozowego, które zostało starannie zaimpregnowane w różnorodnych kolorach, aby podkreślić naturalne słoje drewna. Wykorzystany impregnat jest bezpieczny dla alergików. Producent w trakcie procesu tworzeniu drewnianych map przykłada ogromną wagę do perfekcji każdego detalu, skupiając się na najdrobniejszych szczegółach. Trójwymiarowy efekt został osiągnięty dzięki wypaleniu trzech warstw. Każda mapa jest prawdziwym dziełem sztuki, a proces jej produkcji jest czasochłonny, ale wartościowy.

Co zawiera zestaw?

Drewniana mapa świata została podzielona na kilka części tak aby ułatwić proces pakowania i wysyłkę do klientów. W zestawie znajduje się również około 50-ciu wysp, kompas z literami, statki, samoloty, delfiny, szablon 1:1, taśmę dwustronną 3M, dzięki której w bardzo prosty sposób przykleisz wszystkie elementy mapy, instrukcję, taśmę malarską, centymetr i nóż techniczny.

Dodatkowo każdy zestaw zawiera 10 sztuk drewnianych pinezek, które posłużą do oznaczenia odwiedzonych miejsc i będą bardzo ładnym dodatkiem dekoracyjnym.

Stwórz idealną mapę świata – możliwości konfiguracji

Decydując się na zakup drewnianej mapy świata od LosokaWood otrzymujesz wiele możliwości konfiguracji, dzięki czemu stworzysz idealny prezent dla siebie lub swojego znajomego. Z pomocą kilku kliknięć dopasujesz ją do każdego wnętrza i gustu osoby obdarowywanej.

Mapa dostępna jest w 20 wersjach kolorystycznych, między innymi brąz, złocisty dąb, biały, czerwony, jasnoszary, czarny czy naturalny brąz. Dzięki temu bez problemu dopasujesz produkt to swojego wnętrza. Do Twojej dyspozycji jest również więcej wariantów konfiguracji. Możesz wybrać następujące warianty i dodatki:

  • Granice państw
  • Granice państw + nazwy państw
  • Granice + nazwy państw i stolic
  • Granice + nazwy państw i stanów
  • Granice + nazwy państw, stolic i stanów
  • Antarktyda i nazwy oceanów

Drewniana mapa świata 3D dostępna jest w wielu rozmiarach: 90x56cm, 120x75cm, 160x100cm, 210×130 cm i 256x160cm, dzięki czemu bez problemu dopasujesz ją do zarówno mniejszych pokoi, jak i większych pomieszczeń.Produkt ten idealnie sprawdzi się na prezent dla polskich podróżników, jak i Twoich zagranicznych znajomych. Napisy na mapie mogą być wykonane w kilku językach – polskim, angielskim, hiszpańskim, niemieckim i włoskim.

Dlaczego warto zdecydować się na taki zakup?

Istnieje wiele powodów, dla których warto kupić drewnianą mapę świata na ścianę jako ozdobę. Produkt ten jest oryginalną i unikalną ozdobą, która przyciąga uwagę. Jej trójwymiarowa struktura, wykonana z naturalnego drewna nadaje wnętrzu wyjątkowy charakter. Mapa świata na ścianę może również pełnić funkcję edukacyjną. Może być także doskonałym narzędziem do nauki geografii dla dzieci i dorosłych. W bardzo prosty sposób możesz oznaczyć miejsca, w których byłeś lub planować nowe podróże i przygody na podstawie mapy.

* Artykuł powstał we współpracy z LosokaWood

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Articles

najlepszy prezent dla żony
Pomysły na prezent

Najlepsze pomysły na prezent dla żony i dziewczyny

Wielu mężczyzn ma problem ze znalezieniem idealnego prezentu dla swojej ukochanej. Dlatego...