Hiszpania

Gdzie warto pojechać na obóz do Hiszpanii? Postaw na Costa Brava!

Costa Brava Hiszpania

Jeśli jesteś opiekunem dziecka, które marzy, aby pojechać na niezapomniany obóz pełen wrażeń i atrakcji, postaw na słoneczną Hiszpanię! To doskonały kierunek na kolonie dla dzieci, które nie znoszą nudy, a swój wolny wakacyjny czas chcą spędzić w gronie rówieśników. Nie wiesz jaki region wybrać?  Koniecznie sprawdź słoneczne wybrzeże Costa Brava! 

Wybrzeże Costa Brava jest jednym z najchętniej wybieranych przez turystów kierunków. Rozciąga się od granicy z Francją do miejscowości Blanes, a najważniejszymi miejscowościami wypoczynkowymi są Lloret de Mar, Tossa de Mar, Santa Cristina i Blanes. Większość biur podróży oferuje kolonie dla dzieci w największym kurorcie, czyli Lloret de Mar, gdzie znajdziemy największe nagromadzenie atrakcji. 

Co oferują obozy dla młodzieży w Hiszpanii organizowane w Lloret de Mar?

Nowoczesne obozy z rozbudowanymi programami oferują nie tylko aktywny wypoczynek, ale i relaks połączony z wodnym szaleństwem na najpiękniejszych plażach Costa Brava. Jeżeli obóz jest tematyczny, to przy jego wyborze warto zwrócić uwagę na ilość oferowanych zajęć, a także odpowiedni balans pomiędzy nauką i relaksem.

Obozy organizowane w rozrywkowym Lloret de Mar oferują młodzieży chill na plaży, połączony z grami i zabawami w wodzie, które prowadzone są w przystępnej formie przez animatorów i opiekunów obozów. Popołudniami młodzież ma czas na wspólne zwiedzanie okolicy i różnego rodzaju gry i zabawy integracyjne, np. city game, karaoke i holi, czyli niezapomniana walka na kolorowe proszki. 

Dla młodzieży, która ukończyła 16. rok życia, oferowane są obozy w bardziej imprezowym stylu z możliwością wyjścia na wieczorną dyskotekę. To świetna okazja na zabawę do najbardziej popularnej muzyki hiszpańskich wykonawców, oczywiście wszystko pod okiem czujnych opiekunów obozu. 

Costa Brava obóz w Hiszpanii

Co warto zobaczyć na Costa Brava?

Dobre biura podróży oferują w ramach kolonii w Hiszpanii wycieczki fakultatywne do najbardziej popularnych miejsc na wybrzeżu. Wśród nich nie brakuje propozycji wyjazdów do Barcelony, gdzie młodzież ma okazję zobaczyć słynną ulicę La Rambla, zwiedzić budowlę Sagrada Familia, a wieczorem podziwiać pokaz tańczących fontann na wzgórzu Montjuic. Dodatkowo młodzież ma okazję skorzystać z propozycji rejsu statkiem do Tossa de Mar, a także wyjazdu do największego parku wodnego z najlepszymi basenami i zjeżdżalniami, czyli do Water World w Lloret de Mar. Niezbędne informacje o nowoczesnych koloniach oraz szczegółowy program obozów w Hiszpanii znajdziesz na stronie Kocham Wakacje.

Costa Brava obóz w Hiszpanii

Kolonie dla dzieci w Hiszpanii – tylko z dobrym biurem podróży!

Obozy i kolonie organizowane poza granicami naszego kraju są bardzo popularną formą wypoczynku, jednak trzymajmy rękę na pulsie i przed wykupieniem wycieczki sprawdźmy organizatora wyjazdu. Warto wcześniej zrobić rozeznanie rynku, sprawdzić opinię o organizatorze, a także kierować się renomą firmy. Dobre biura podróży organizujące nowoczesne obozy dla młodzieży, mają duże doświadczenie, wykwalifikowaną kadrę, a swoją pozycję na rynku budowały wiele lat. 

Costa Brava obóz w Hiszpanii

Hiszpańskie plaże na najbardziej popularnym wybrzeżu tego kraju, czyli Costa Brava, to prawdziwy raj dla urlopowiczów. Tutaj warto też rozpocząć swoją przygodę z poznawaniem Hiszpanii. Złoty piasek i turkusowy kolor wody przyciągają miłośników plażowania i sportów wodnych, ale Costa Brava jest również idealnym miejscem na wypoczynek dla młodzieży spragnionej wielu ciekawych atrakcji. Chcesz zagwarantować swojemu dziecku niezapomniane wakacje pełne wrażeń? Postaw na kolonie w Hiszpanii na Costa Brava! Twoja pociecha, na pewno wróci zadowolona.

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Articles

Człowiek z Pasją życie na Teneryfie
HiszpaniaRozmowy

Jak żyje się na Teneryfie? Sjesta, plaże i kuchnia kanaryjska – rozmową z Arletą Adamską

Naszym dzisiejszym gościem w cyklu „Człowiek z Pasją” jest Arleta Adamska –...

Hiszpania atrakcje co zobaczyć zwiedzanie wakacje
Hiszpania

5 miejsc w Hiszpanii, które musisz odwiedzić!

Zastanawiacie się jaką część Hiszpanii odwiedzić w tym roku? Pomożemy Wam! W...

majorka dlaczego warto odwiedzić atrakcje
Hiszpania

6 powodów, dla których warto odwiedzić Majorkę!

Majorka to miejsce, które gwarantuje niesamowite widoki a także piękną pogodę przez...

lanzarote informacje praktyczne co warto wiedzieć
Hiszpania

Lanzarote – informacje praktyczne, co warto wiedzieć?

Marzy Ci się wakacyjny wyjazd? A może jesteś w trakcie planowania swojego...