Klify w Arbroath i Dunnottar Castle, Vlog ze Szkocji

Szkocja w ostatnim czasie to coraz bardziej popularny kierunek turystyczny. Najciekawsze miejsca oraz atrakcje w Szkocji to bez wątpienia dwa największe miasta czyli Glasgow i Edynburg a także natura na północy czyli wyspy takie jak na Isle of Skye, Isle of Mull czy Isle of Arran a także słynna droga North Coast 500.

A może Szkocja poza utartym szlakiem?

W ostatnim czasie udało nam się odwiedzić nieco mniej popularne miejsce turystyczne. Mowa o klifach w Arbroath, które mimo iż nie imponują wysokością to bez wątpienia zróżnicowanie formacji skalnych robi ogromne wrażenie.

Czy warto odwiedzić zamki w Szkocji?

Bez wątpienia tak. Część z nich to ruiny tak jak na przykład Dunnottar Castle, który według nas jest najpiękniej położonym zamkiem w Szkocji. W dzisiejszym vlogu pokażemy Wam klify w Arbroath a także Dunnottar Castle.

Zapraszamy do oglądania!


Jeśli spodobało Ci się na naszej stronie a treści, które przygotowaliśmy pomogły Ci w organizacji wyjazdu lub do niego zainspirowały to możesz postawić nam kawę, która doda nam energii do tworzenia nowych i ciekawszych artykułów, które być może przydadzą Ci się w przyszłości.

Poświęcamy mnóstwo czasu i wkładamy mnóstwo energii aby przygotować wartościowe wpisy dlatego smaczną kawusię zawszę chętnie strzelimy.

Naciśnij przycisk poniżej!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz