Mobilny Internet

Mobilny Internet Tajlandia 2024

xoxo wifi

Tajlandia jest jednym z najbardziej popularnych egzotycznych kierunków, jakie wybierają turyści. Wynika to z tego, że jest tam bardzo tanio, bezpiecznie (kraj ten uważa się za najbezpieczniejszy z kierunków azjatyckich dla zwiedzających) oraz ma do zaoferowania wiele atrakcji wartych zobaczenia.

Zapraszamy do wpisu!

O tym przeczytasz w poniższym artykule:

Co warto zobaczyć w Tajlandii?

Aby wczuć się w klimat Tajlandii należy zwiedzić przede wszystkim jej stolicę, czyli Bangkok. Jest to miasto pełne kontrastów – można tam znaleźć zarówno okazałe świątynie jak i uliczki, na których znajdują się jedynie puby i bary. Można tam zobaczyć Wielki Pałac Królewski, a kilka ulic dalej zagubić się na wielkim straganie, na którym znaleźć można najróżniejsze produkty, od egzotycznych owoców poprzez biżuterię, ubrania, pamiątki oraz dania lokalnej kuchni. Gdy poczujesz się przytłoczony możesz wybrać się do Parku Narodowego Khao Sok, gdzie ukoją Cię przepiękne widoki, rejs łodzią lub kajakiem, a także szum wodospadów. A gdy już znudzi Ci się zwiedzanie i zechcesz odpocząć to powitają Cię piękne piaszczyste plaże oraz turkusowa woda.

Generalnie w Tajlandii nie ma co spodziewać się wysokich cen, zwłaszcza dla tych, którzy potrafią się targować. Trzeba jednak pamiętać, że w związku z tym, iż jest to kraj z Azji – koszty roamingowe za telefony i transfer mogą wynieść niebotyczne kwoty. Jak zatem pozyskać tani internet w Tajlandii?

Mobilny router XOXO WiFi

XOXO WiFi to kieszonkowy router, który łączy się z najlepszym operatorem sieci komórkowej w lokalizacji, w której się znajdujesz. Dzięki współpracy z ponad 350 operatorami na całym świecie, XOXO WiFi może zaoferować dużo niższe stawki na Internet w ponad 140 krajach. Oszczędzasz do 95% NA ROAMINGU! Decydując się na XOXO WiFi, zyskujesz tani Internet w Tajlandii bez roamingu i bez kart SIM.

XOXO WiFi zapewnia internet bez limitu na wyjazd. Urządzenie zapewnia nielimitowany Internet z limitowaną prędkością, oznacza to, że nawet po wykorzystaniu wykupionego pakietu masz dostęp do sieci, prędkość może jednak zwolnić. Za korzystanie z Internetu poza wykupionym pakietem nie ponosi się żadnych dodatkowych kosztów.

xoxo wifi

Najważniejszym powodem, aby zdecydować się na XOXO WiFi jest jednak gwarancja bezpieczeństwa. Urządzenie posiada wbudowane najnowsze zabezpieczenia WP2 chroniące Twoje dane przed włamaniem. Nie będziesz musiał obawiać się o zalogowanie do swojego banku i wykonanie przelewu lub o to, że ważna konwersacja z klientem zostanie wykradziona. Router jest również bardzo prosty w obsłudze – posiada tylko jeden przycisk i automatycznie łączy się z najlepszym lokalnym operatorem, zapewniając tani i szybki Internet za granicą. Kolejną zaletą jest to, że XOXO WiFi zapewnia stały internet w podróży – również podczas międzylądowań.

Bateria XOXO WiFi wystarcza na ok. 12 godzin ciągłego korzystania. Do jednego sprzętu można podpiąć aż 5 różnych urządzeń wyposażonych w WiFi.

xoxo wifi

XOXO WiFi to genialne rozwiązanie, zapewniające internet w podróży zarówno dla turystów jak i dla biznesmenów. Spraw, by Twoja podróż była wygodniejsza i bezpieczniejsza!

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *