Rózności

Najlepsze seriale na Netflixie. Co warto obejrzeć?

Najlepsze filmy na Netflixie

Najlepsze seriale na Netflixie potrafią dostarczyć rozrywki na wiele godzin. Wiemy o tym doskonale. Co obejrzeć na Netfliksie? Które produkcje są warte Twojej uwagi? W poniższym artykule znajdziesz kilkadziesiąt propozycji. Każdy serial posiada krótki opis fabuły, opinię z serwisu Filmweb a także link do zwiastunu tak aby umożliwić ci podjęcie decyzji czy dana pozycja jest tym czego szukasz.

Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych serialach na platformie Netflix i koniecznie daj znać w komentarzu o czym zapomnieliśmy. W ten sposób nikt nie przegapi żadnej filmowej perełki. Lista jest na bieżąco aktualizowana.

Zapraszamy do wpisu!

Najlepsze seriale na Netflixie

Breaking Bad

Breaking Bad to absolutny hit jeśli chodzi o najlepsze seriale na Netflixie. Główny bohater, Walter White właśnie dowiedział się, że zachorował na raka. Postanowił zmienić swoje życie o 180 stopni i zabezpieczyć finanse rodzinne po swojej śmierci. Rozpoczął on produkcję metaamfetaminy i wszedł do świata przestępczego. W tym wszystkim towarzyszył mu jeden z jego uczniów – Jesse Pinkman.

Serial wciąga już od pierwszego odcinka i trzyma bardzo wysoki poziom do samego końca. 

Ocena na Filmweb: 8,8/10
Zwiastun: obejrzyj na YouTube

E-Book
Najlepsze seriale na Netflixie Breaking Bad

Skazany na Śmierć – Prison  Break

Główny bohater, Michael Scofield stworzył plan uratowania skazanego na śmierć brata (Lincoln Burrows), który odsiaduje wyrok w więzieniu stanowym Fox River. Nie zgadniesz w jaki sposób zapisał on cały swój plan. W tatuażach na ciele!

Interesują Cię najlepsze seriale na Netflixie? Polecamy Prison Break!

Ocena na Filmweb – 7,6/10
Zwiastun – obejrzyj na YouTube

Najlepsze seriale na Netflixie skazany na śmierć

Dom z Papieru – La Casa de Papel

La Casa de Papel powinno znaleźć się na każdej liście, na której umieszczono najlepsze seriale na Netflixie. Na czym polega Dom z Papieru? Działający pod przykrywką Profesor zbiera grupę wybitnych przestępców. Planowany przez długi czas napad może być skokiem stulecia. Cel? Hiszpańska mennica. 

Ocena na Filmweb: 8,3/10
Zwiastun: obejrzyj na YouTube

Najlepsze seriale na Netflixie Dom z Papieru

Narcos

O Pablo Escobarze słyszał każdy. W 2015 na Netflixie pojawił się serial Narcos, w którym można zobaczyć jak powstało a następnie rozwijało się imperium potężnego barona narkotykowego. Dwóch policjantów z DEA zostaje wysłanych do Kolumbii aby pomóc w aresztowaniu Escobara.

Serial Narcos bez chwili zastanowienia można umieścić pod etykietą „najczęściej oglądane seriale na Netflixie„. Musicie to obejrzeć!

Ocena na Filmweb – 8,5/10
Zwiastun – obejrzyj na YouTube

Narcos najlepsze seriale na netflixie

Ozark

Jeśli jesteśmy już przy serialach kryminalnych, w których główną rolę odgrywają kartele narkotykowe to musimy wspomnieć o Ozark. Marty Byrd jest księgowym, który podjął się pracy dla kartelu Navarro i „wyprania” 500 milionów dolarów. W tym celu wraz ze swoją rodziną (żoną i dwójką dzieci) przeprowadza się nad malownicze jezioro Ozark, gdzie otwiera własny biznes.

Serial potrafi wciągnąć na kilka godzin. Ozark to bez wątpienia jeden z lepszych seriali na Netflixie.

Ocena na Filmweb – 7,6/10
Zwiastun – obejrzyj na YouTube

Ozark najlepsze seriale na Netflixie

Peaky Blinders

Jeśli mielibyśmy wskazać najlepszy serial na Netflixie, który z wielką chęcią obejrzelibyśmy ponownie byłby to Peaky Blinders. Przedstawia on historię rodziny gangsterów, której akcja rozgrywa się w Anglii, w latach dwudziestych XX wieku. Tommy Shelby ma wiele szaleńczych pomysłów, które mają na celu rozwinąć rodzinnegy biznes.

Serial wciąga od samego początku! Świetna muzyka, montaż, efekty dźwiękowe i doskonała gra aktorska!

Ocena na Filmweb – 8,6/10
Zwiastun – obejrzyj na YouTube

Peaky Blinders najlepsze seriale na Netflixie

W garniturach

Suits to amerykański serial, który opowiada o pracy w prestiżowej kancelarii prawnej w Nowym Jorku. Głównymi bohaterami są Harvey Specter (doświadczony prawnik) oraz Mike Ross, młody chłopak, który udaje adwokata, choć nie skończył studiów prawniczych. Serial skupia się na ich pracy oraz osobistych relacjach z innymi pracownikami kancelarii. Najlepszy serial na Netflixie wśród „prawniczych” produkcji.

Ocena na Filmweb – 8,1/10
Zwiastun – obejrzyj na YouTube

W Garnituach Suits seriale na Netflixie

Prawnik z Lincolna

Najlepsze seriale na Netflixie? Oto nasze najnowsze odkrycie. „Prawnik z Lincolna” powstał na podstawie powieści Michaela Connelly’ego. Opowiada on historię Micka Hallera, jednego z najlepszych adwokatów Los Angeles prowadzącego swoją praktykę z tytułowym „biurem” w luksusowym samochodzie Lincoln Continental. Każdy odcinek skupia się na przypadkach kryminalnych, którymi zajmuje się Haller. W serialu „Prawnik z Lincolna” napotykamy na napięcie pomiędzy sprawiedliwością a obroną, a także odkrywamy tajemnice przeszłości głównego bohatera.

Ocena na Filmweb: 7,2/10
Zwiastun: obejrzyj na YouTube

Prawnik z Lincolna Lincoln Lawyer seriale na Netflixie

Lupin

Główny bohater czyli Assane Diop (Omar Sy) planuje zemstę na zamożnej rodzinie Pellegrini, przez którą jego ojciec niesłusznie trafił do więzienia. Serial został zainspirowany przygodami Arsène’a Lupina – złodzieja i dżentelmena. W tle Paryż i słynne muzeum – Luwr.

Ocena na Filmweb: 7,2/10
Zwiastun: obejrzyj na YouTube

Lupin najlepsze seriale na netflixie

Outlander

Akcja serialu toczy się w XVIII-wiecznej Szkocji. Claire czyli główna bohaterka za sprawą kamiennego kręgu cofa się do 1743 roku w sam środek konfliktu szkocko-angielskiego. Bardzo szybko trafia do zamku klanu McKenzich, zostaje medyczką i poznaje Jamiego Frasera. W Outlanderze nie brakuje wątków miłosnych i historycznych.

Outlander z pewnością spodoba się tym którym marzy się podróż do Szkocji. W każdym odcinku podziwiać można szkockie, górskie krajobrazy, niesamowitą przyrodę, majestatyczne zamki i pałace. Serial wciąga już od pierwszego odcinka. Polecamy!

Ocena na Filmweb: 8,0/10
Zwiastun: obejrzyj na YouTube

Outlander najlepsze seriale na Netflixie

Trzynaście powodów

13 Reasons Why to serial na Netflixie, który opowiada historię Clay’a Jensena, nastolatka, który dostaje tajemnicze płyty z nagraniami mówiącymi o 13 powodach, dla których jego koleżanka ze szkoły, Hannah Baker, popełniła samobójstwo. Clay słucha nagrań i dowiaduje się, jakie były przyczyny decyzji Hanny oraz kto miał wpływ na jej decyzję. Serial ukazuje skomplikowane relacje między nastolatkami oraz problemy, z jakimi borykają się młodzi ludzie.

„Trzynaście powodów” spotkało się z pozytywnym odbiorem ze strony widzów i krytyków za swoje ważne przesłanie i realistyczne podejście do tematu samobójstwa wśród młodzieży.

Ocena na Filmweb: 7,1/10
Zwiastun: obejrzyj na YouTube

Trzynaście powodów co warto obejrzeć na Netflixie

Lycufer

Lucyfer to amerykański serial telewizyjny, który opowiada historię Lucyfera Morningstara, który jest władcą piekieł. Po rezygnacji z rządzenia w piekle, główny bohater przenosi się do Los Angeles, gdzie zakłada nocny klub i rozpoczyna współpracę z detektywem Chloe Decker. Razem rozwiązują sprawy kryminalne w mieście, a jednocześnie Lucyfer stara się odkryć prawdę o przeszłości i odkryć swoje prawdziwe przeznaczenie.

Ocena na Filmweb: 7,9/10
Zwiastun: obejrzyj na YouTube

Lucyfer co warto obejrzeć na Netflixie

Seriale na Netflixie, które warto obejrzeć

Ku jezioru

„Ku jezioru” to serial, który przedstawia historię kilku mieszkańców Moskwy, którzy w obliczu pandemii uciekają do tytułowego wieczora. Miejsce to miało być bezpiecznym azylem. Droga do niego okazuje się być dużo bardziej niebezpieczna niż wydawało się to na początku.

Ocena na Filmweb: 7,0/10
Zwiastun: obejrzyj na YouTube

Ku jezioru co warto obejrzeć na Netflixie

Najlepsze seriale na Netflixie? Przejdźmy do jednej z najnowszych produkcji.

Wednesday

„Wednesday” to serial na Netflixie, który opowiada o grupie nastolatków, którzy odkrywają swoje nadprzyrodzone moce. Główną bohaterką jest Wednesday Addams, która posiada niezwykłe zdolności parapsychiczne. W serialu pojawiają się tajemnicze istoty i niebezpieczeństwa, które stanowią zagrożenie dla Wednesday i jej przyjaciół, którzy muszą używać swoich mocy, aby przetrwać.

Serial cieszy się dużą popularnością ze względu na niezwykłą fabułę i intrygujące zwroty akcji oraz doskonałą grę aktorską. Dobra pozycja na długie wieczory!

Ocena na Filmweb: 7,6/10
Zwiastun: obejrzyj na YouTube

Wednesday co warto obejrzeć na Netflixie

Kalifat

„Kalifat” to szwedzki serial telewizyjny, który opowiada o grupie młodych ludzi z różnych środowisk, którzy muszą poradzić sobie z trudnościami związanymi z byciem muzułmanami w Szwecji. Twórcy pokazali historię trzech kobiet: ambitnej policjantki (Fatima), studentki na co dzień mieszkającej w Szwecji (Sulle) i matki z małym dzieckiem uwięzionej w Syrii (Pervin).

Serial ten skupia się również na ważnych i aktualnych tematach, takich jak tożsamość, wyznawana religia i integracja z innymi kulturami.

Ocena na Filmweb: 8,1/10
Zwiastun: obejrzyj na YouTube

Kalifat co warto obejrzeć na Netflixie

7 żyć Lei

7 żyć Lei to francuski serial oparty na książce Les 7 vies de Léo Belami autorstwa Nataël Trapp. W czerwcu 2021 roku, podczas imprezy plenerowej nad rzeką, nastoletnia Léa natrafia na zwłoki. Budzi się następnego dnia, trzydzieści lat wstecz (co do dnia), w ciele młodego mężczyzny imieniem Ismaël.

Następnego dnia budzi się z powrotem we własnym ciele i zdaje sobie sprawę, że nad rzeką znalazła ciało Ismaëla. Proces powtarza się każdej nocy przez łącznie siedem dni, a Léa zamieszkuje ciała siedmiu różnych osób w kolejnych dniach w czerwcu 1991 roku, z których wszyscy są w jakiś sposób powiązani z Ismaëlem podczas ostatniego tygodnia jego życia. Léa próbuje zapobiec śmierci Ismaëla.

Ocena na Filmweb: 7,3/10
Zwiastun: obejrzyj na YouTube

7 żyć Lei co warto obejrzeć na Netflixie

Najlepsze skandynawskie seriale na Netflixie

The Valhalla Murders

The Valhalla Murders to islandzki serial kryminalny wyemitowany po raz pierwszy w 2019 roku. Po wielu życiowych problemach Arnar (Björn Thors) – detektyw z Oslo wraca na rodzinną Islandię, aby pomóc lokalnej policjantce schwytać seryjnego mordercę powiązanego z tajemniczym zdjęciem i Valhallą (tytuł: ośrodek dla trudnej młodzieży).

Ocena na Filmweb: 6,7/10
Zwiastun: obejrzyj na YouTube

The Valhalla Murders co warto obejrzeć na Netflixie

Kasztanowy ludzik

Kasztanowy ludzik to duński serial kryminalny oparty na książce o tym samym tytule autorstwa Sørena Sveistrupa. Akcja rozpoczyna się od odkrycia morderstwa całej rodziny na odosobnionej farmie w 1987 roku. Ponad trzydzieści lat później młoda kobieta zostaje zamordowana na placu zabaw. Do sprawy zostaje przydzielona detektyw Naia Thulin. Wraz z jej partnerem (Markiem Hessem) zauważają leżącą obok ciała malutką figurkę wykonaną z kasztanów, na którym znajduje się tajemniczy dowód — odcisk palca zaginionej dziewczyny, córki polityka Rosy Hartung.

Ocena na Filmweb: 7,2/10
Zwiastun: obejrzyj na YouTube

Kasztanowy ludzik co warto obejrzeć na Netflixie

Najlepsze seriale science-fiction na Netflixie

Stranger Things

Naszą listę zaczniemy od Stranger Things. W Hawkins mają miejsce dziwne wydarzenia. Ginie młody chłopak a w miasteczku pojawia się bohaterka z nadprzyrodzonymi mocami. Główni bohaterowie – grupa nastolatków stara się rozwiązać sprawę. Mroczny klimat lat 80-tych, muzyka i efekty dźwiękowe robią robotę!

Gorąco polecamy! Włączyliśmy bo wszyscy znajomi polecali i oglądaliśmy przez ostatnie kilka lat na bieżąco. Ostatni sezon obejrzeliśmy w ciągu kilku dni.

Ocena na Filmweb: 8,3/10
Zwiastun: obejrzyj na YouTube

Stranger Things najlepsze seriale na Netflixie

Dark

Najlepsze seriale science fiction na Netflixie? W takim gronie z pewnością musi się znaleźć Dark. Aktualnie wydarzenia (zaginięcia dziecka) łączą się z wydarzeniami sprzed 33 lat. Dark to serial, w którym trzeba być czujnym od początku aż do samego końca.

Ocena na Filmweb: 8,2/10
Zwiastun: obejrzyj na YouTube

Najlepsze seriale na Netflixie Dark

Najlepsze seriale komediowe na Netflixie

Sex Education

Sex Education to brytyjski serial telewizyjny, który opowiada historię nastolatka, Otisa Milburna, który próbuje pomagać swoim rówieśnikom z ich problemami seksualnymi. Otis ma trudności z nawiązywaniem bliższych relacji z innymi ludźmi ze względu na to, że jego matka jest terapeutką seksualną. W szkole Otis spotyka Maeve, dziewczynę, która proponuje mu wspólne rozwiązywanie problemów seksualnych swoich rówieśników. Serial skupia się na tematach związanych z seksem, miłością i tożsamością seksualną oraz pokazuje, jak trudne mogą być te kwestie dla nastolatków. Przy okazji jest to doskonała komedia.

Ocena na Filmweb: 7,6/10
Zwiastun: obejrzyj na YouTube

Sex Education co warto obejrzeć na Netflixie

Atypowy

Atypowy to amerykański serial telewizyjny, który opowiada historię Sam’a Gardnera, młodego chłopaka z autyzmem, który szuka swojego miejsca w świecie. Sam jest trudny do zrozumienia dla ludzi, którzy go otaczają, ale jego rodzina i terapeuta starają się go wspierać w jego codziennych wyzwaniach. Bardzo fajna komedia na długie wieczory.

Ocena na Filmweb: 7,8/10
Zwiastun: obejrzyj na YouTube

Atypowy co warto obejrzeć na Netflixie

The Good Doctor

Najlepsze seriale o lekarzach na Netflixie? „The Good Doctor” przedstawia niezwykłą historię młodego lekarza, cierpiącego na autyzm, który na każdym kroku walczy z własnymi ograniczeniami w prestiżowym szpitalu. Dr. Shaun Murphy dzięki swojej niezwykłej intuicji medycznej, ogromnej wiedzy i niezłomnej determinacji pokonuje trudności, udowadniając, że odmienność może być prawdziwym atutem.

Ocena na Filmweb: 7,9/10
Zwiastun: obejrzyj na YouTube

The Good Doctor seriale medyczne co warto obejrzeć na Netflixie

Najlepsze seriale historyczne na Netflixie

Wikingowie – Vikings

Najlepsze seriale historyczne na Netflixie? Wikingowie! Akcja toczy się w VIII wieku w Skandynawii. Głównym bohaterem jest Ragnar Lodbrok oraz Floki budują łódź, która ma zabrać ich do wybrzeży Anglii.  Serial doskonale przedstawia tradycje, zwyczaje oraz kulturę Wikingów. Do tego nadająca odpowiedniego klimatu ścieżka dźwiękowa!

Twórcy wykonali dobrą robotę dzięki czemu powstał jeden z najlepszych seriali, który wciąga już po pierwszym odcinku.

Ocena na Filmweb – 8,4/10
Zwiastun – obejrzyj na YouTube

seriale historyczne na Netflixie Wikingowie

Wikingowie: Valhalla

„Wikingowie: Valhalla” to amerykański serial telewizyjny produkcji Netfliksa, który miał premierę w 2021 roku. Serial opowiada o losach młodych wojowników z królestwa Wikingów, którzy muszą zmierzyć się z wieloma trudnościami i niebezpieczeństwami podczas swoich podróży. Głównymi bohaterami są: Harald Finehair, Bjorn Ironside, Ubbe, Torvi i inni, którzy walczą o władzę i sławę swoich klanów.

Ocena na Filmweb: 6,2/10
Zwiastun: obejrzyj na YouTube

Wikingowie Valhall co warto obejrzeć na Netflixie

Marco Polo

„Marco Polo” to amerykański serial telewizyjny produkcji Netfliksa, który miał premierę w 2014 roku. Opowiada on o przygodach Marco Polo, włoskiego podróżnika i odkrywcy, który przebywał na dworze mongolskiego cesarza Kubilaj-chana w XIII wieku. Produkcja skupia się na relacjach między Polo a cesarzem oraz na intrygach i walkach o władzę na dworze mongolskim.

„Marco Polo” jest reżyserowany przez Johna Fusco i został nagrodzony wieloma prestiżowymi nagrodami, takimi jak m.in. Emmy czy Złote Globy.

Ocena na Filmweb: 7,5/10
Zwiastun: obejrzyj na YouTube

Marco Polo co warto obejrzeć na Netflixie

The Last Kingdom – Upadek Królestwa

Akcja serialu toczy się w IX wiecznej Anglii, która podzielona była na siedem niezależnych królestw. Uthred, główny bohater i sierota po saksońskim szlachcicu zostaje wychowany w rodzinie Wikingów. Jego losy zostały powiązane z historią Anglii. Serial doskonale przedstawia obyczaje oraz tradycję Wikingów. To mocny powód aby sięgnąć do tego serialu. Jest to jeden z naszych ulubionych seriali. Nie możemy doczekać się kolejnego sezonu!

Ocena na Filmweb – 8,1/10
Zwiastun – Obejrzyj na YouTube

seriale historyczne na Netflixie The last kingdom upadek królestwa

Polskie seriale na Netflixie

Rojst


Jesteśmy zbyt młodzi aby pamiętać jak żyło się w PRLu. Rojst doskonale oddaje klimat tamtych czasów. Na duży plus zasługuje serialowa muzyka, efekty dźwiękowe a także dobór miejsc akcji. Przejdźmy do fabuły. W okolicznych lasach dochodzi do morderstwa a milicja bardzo szybko zamyka sprawcę. W tym samym czasie dwójka nastolatków popełnia samobójstwo. Czy obie sprawy są ze sobą połączone?

Dwaj lokalni reporterzy Witold Wanycz i Piotr Zarzycki rozpoczynają swoje śledztwo i docierają do powiązania władzy ze światem przestępczym. Rojst trzyma w napięciu do ostatniego odcinka.

Ocena na Filmweb – 7,2/10
Zwiastun – obejrzyj na YouTube

rojst polskie seriale na netflixie

Ultraviolet

Polskie, kryminalne seriale na Netflixie? Nie można nie wspomnieć o Ultraviolet. Pomysł na serial zasługuje na dużego plusa. Główna bohaterka, Ola Serafin dołącza do grupy internetowych detektywów, wraz z którymi pomaga policji rozwiązywać zagadki kryminalne.

Jeśli szukasz luźnego serialu to Ultraviolet będzie idealną propozycją.

Ocena na Filmweb – 6,7/10
Zwiastun – obejrzyj na YouTube

ultraviolet polskie seriale na netflixie

Wielka Woda

Wielka woda to polski serial na netflixie inspirowany powodzią tysiąclecia, która dotknęła Wrocław i okolice w 1997 roku. Jaśmina Tremer (Agnieszka Żulewska) jako uznany hydrolog wraca po wielu latach do Wrocławia by pomóc w sztabie kryzysowym. Przeszkody? Brak kompetencji urzędników oraz własna przeszłości.

To kolejna już solidna, polska produkcja na naszej liście.

Ocena na Filmweb: 7,6/10
Zwiastun: obejrzyj na YouTube

Wielka woda co warto obejrzeć na Netflixie

Zachowaj spokój

Zachowaj spokój to polski serial na Netflixie wyprodukowany na podstawie powieści Harlana Cobena pod tym samym tytułem. Umiera młody chłopak. W tym samym czasie kolejny znika bez śladu. Anna (Magdalena Boczarska) postanawia znaleźć go za wszelką. W trakcie poszukiwań na jaw wychodzą sekrety i kłamstwa ukrywane przez lokalną społeczność jednego z warszawskich osiedli.

Zebrał on bardzo dobre recenzje od krytyków. Na duży plus zasługuje fabuła i doskonała gra aktorska. Najlepsze polskie seriale na Netflixie (poniżej znajdziesz kilka innych propozycji) to dobry pomysł na długie wieczory.

Ocena na Filmweb: 6,3/10
Zwiastun: obejrzyj na YouTube

Zachowaj spokój co warto obejrzeć na Netflixie

W głębi lasu

W głębi lasu to polski serial kryminalny oparty na podstawie powieści Harlana Cobena pod tytłem The Woods. Akcja rozgrywa się w dwóch wymiarach czasowych: w 1994 i 2019 roku.

Prokurator Paweł Kopiński został wezwany do zidentyfikowania ciała ofiary, która miała przy sobie wycinki z gazet na jego temat. W 1994 roku był on opiekunem na wakacyjnym obozie, w trakcie którego dwie osoby zostały zamordowane, a inne dwie zaginęły bez śladu.

Ocena na Filmweb: 6,7/10
Zwiastun: obejrzyj na YouTube

W głębi lasu co warto obejrzeć na Netflixie

Znaki

Kolejny dobry, polski serial na Netflixie, który warto obejrzeć. Akcja serialu toczy się w Górach Sowich. Kilka lat temu zamordowano tam studentkę. Niestety sprawa nie została rozwiązana. Dochodzi do kolejnego zabójstwa. Sprawą zajmuje się nowy komisarz Trela, który nie wzbudza zaufania lokalnych mieszkańców. Na jaw wychodzą pewne niewygodne wątki związane z historią całej okolicy.

Ocena na Filmweb: 6,7/10
Zwiastun: obejrzyj na YouTube

znaki co warto obejrzeć na Netflixie

Prokurator

Główni bohaterowie serialu czyli Prokurator Kazimierz Proch (samotny pracoholik) i policjant Witold Kielak (rozwiedziony ojciec dwójki dzieci) rozwiązują zagadki kryminalne a przy okazji starają się odkryć rodzinną tajemnicę.

Polskie seriale na Netflixie takie jak Prokurator potrafią wciągnąć i dostarczyć rozrywki na kilka wieczorów.

Ocena na Filmweb: 7,1/10
Zwiastun: obejrzyj na YouTube

Prokurator co warto obejrzeć na Netflixie

Jeśli zapomnieliśmy wspomnieć o jakimś serialu, który trzeba dodać do naszej listy to koniecznie dajcie nam o tym znać w komentarzach. Na pewno z Waszej propozycji skorzysta kilka osób.

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dwie osoby – jeden świat!


Wiecznie Wolni

Na blogu pokazujemy świat widziany naszymi oczami! Opowiadamy o naszych przygodach. Dzielimy się odczuciami dotyczącymi ludzi i smaków. Przedstawiamy miejsca, które zobaczyliśmy. Witajcie w naszym podróżniczym świecie!