Niesamowita Polska – Rychlik i okolice [FILM]

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku przedstawiającego Rychlik oraz pobliskie tereny. Zabierzemy Was na spacer leśnymi ścieżkami, pokażemy pomniki przyrody oraz piękno tutejszych lasów, oprowadzimy po Stodole Tradycji, która jest miejscem wyjątkowym, stworzonym z miłości do wsi oraz Leśnej Podkowie ośrodku rekreacyjno-sportowym położonym w spokojnej okolicy z dala do zgiełku i miejskiego chaosu.

Zobaczycie także rychlickie jeziora oraz lasy z lotu ptaka. Ujęcia do filmiku zostały nakręcone wiosną oraz jesienią 2019 roku. Mamy nadzieje, że Wam się spodobają. Zachęcamy do komentowania i udostępniania 🙂


Jeśli spodobało Ci się na naszej stronie a treści, które przygotowaliśmy pomogły Ci w organizacji wyjazdu lub do niego zainspirowały to możesz postawić nam kawę, która doda nam energii do tworzenia nowych i ciekawszych artykułów, które być może przydadzą Ci się w przyszłości.

Poświęcamy mnóstwo czasu i wkładamy mnóstwo energii aby przygotować wartościowe wpisy dlatego smaczną kawusię zawszę chętnie strzelimy.

Naciśnij przycisk poniżej!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

14 komentarzy do “Niesamowita Polska – Rychlik i okolice [FILM]”

  1. Pochodze z Elbląga to w sumie nie daleko, ale nigdy nie byłam w Rychliku.
    Teraz na obecna chwile mieszkam juz kilka lat w Glasgow, Szkocja.
    Piekne zdjecia jak i opisy tego wszystkiego co tutaj macie na blogu.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz