Niesamowite Algarve, Portugalia [FILM]

Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmiku podsumowującego wyjazd do Algarve, Portugalia. Niesamowite ujęcia z drona, plaże, klify i wszystko co najlepsze w Algarve.

Algarve to region turystyczny w południowej Portugalii rozciągający się Cabo de Sao Vicente czyli Przylądka świętego Wincentego aż do granicy z Hiszpanią.

Największymi atrakcjami są bez wątpienia piaszczyste plaże. Algarve to idealne miejsce do spędzania czasu na plaży oraz aktywnym wypoczynku. Do najpiękniejszych plaży Algarve zaliczamy Praia da Marinha, Praia da Rocha, Praia Dona Ana, Praia Sao Rafael, Praia da Falesia czy Benagil Caves.

Cabo de Sao Vicente czyli Przylądek Świętego Wincentego czy Ponta de Piedade to obowiązkowe punkty każdej wycieczki do Algarve.

Mniej znane miejsca, które w Algarve czyli tym popularnym regionie turystycznym Portugalii to Castelo del Silves czyli Zamek w Silves, Praia do Camilo, Praia de Beliche, Praia da Figueira

Będąc w Algarve warto wybrać się na jednodniowy wyjazd do Parque Natural do Sudoeste Alentejano e Costa Vicentina na plaża Praia da Arrifana, Praia do Amado czy Praia de Odeceixe.


Jeśli spodobało Ci się na naszej stronie a treści, które przygotowaliśmy pomogły Ci w organizacji wyjazdu lub do niego zainspirowały to możesz postawić nam kawę, która doda nam energii do tworzenia nowych i ciekawszych artykułów, które być może przydadzą Ci się w przyszłości.

Poświęcamy mnóstwo czasu i wkładamy mnóstwo energii aby przygotować wartościowe wpisy dlatego smaczną kawusię zawszę chętnie strzelimy.

Naciśnij przycisk poniżej!


Zapraszamy również na nasz Instagram gdzie codziennie relacjonujemy nasze podróże i zarażamy chęcią do odkrywania świata. Na pewno Ci się spodoba też na naszym kanale YouTube, na którym znajdziesz Vlogi z różnych zakątków świata!

Wiecznie Wolni Instagram Wiecznie Wolni Facebook Wiecznie Wolni YouTube


Postaw mi kawę na buycoffee.to

1 komentarz do “Niesamowite Algarve, Portugalia [FILM]”

Dodaj komentarz