Niesamowite Algarve, Portugalia [FILM]

Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmiku podsumowującego wyjazd do Algarve, Portugalia. Niesamowite ujęcia z drona, plaże, klify i wszystko co najlepsze w Algarve.

Algarve to region turystyczny w południowej Portugalii rozciągający się Cabo de Sao Vicente czyli Przylądka świętego Wincentego aż do granicy z Hiszpanią.

Największymi atrakcjami są bez wątpienia piaszczyste plaże. Algarve to idealne miejsce do spędzania czasu na plaży oraz aktywnym wypoczynku. Do najpiękniejszych plaży Algarve zaliczamy Praia da Marinha, Praia da Rocha, Praia Dona Ana, Praia Sao Rafael, Praia da Falesia czy Benagil Caves.

Cabo de Sao Vicente czyli Przylądek Świętego Wincentego czy Ponta de Piedade to obowiązkowe punkty każdej wycieczki do Algarve.

Mniej znane miejsca, które w Algarve czyli tym popularnym regionie turystycznym Portugalii to Castelo del Silves czyli Zamek w Silves, Praia do Camilo, Praia de Beliche, Praia da Figueira

Będąc w Algarve warto wybrać się na jednodniowy wyjazd do Parque Natural do Sudoeste Alentejano e Costa Vicentina na plaża Praia da Arrifana, Praia do Amado czy Praia de Odeceixe.

Jak podobał Ci się ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

1 komentarz do “Niesamowite Algarve, Portugalia [FILM]”

Dodaj komentarz