wiecznie wolni o nas
wiecznie wolni logo

Witają Was Wiecznie Wolni czyli Milena i Patryk!

Jesteśmy z dość małych miejscowości, pewnie nic wam nie mówi Rychlik czy Trzcianka – to nic! Ważne, że zajrzeliście na naszego bloga i chcecie odkrywać świat razem z nami.

Od kiedy po raz pierwszy opuściliśmy granicę naszego kraju podróże stały się naszą pasją. Wolne chwile spędzamy chodząc po górach a także podziwiając wodospady i jeziora. Czasem wyskoczymy na city break do jednego z europejskich miast.

Od stycznia 2019 roku zaczęliśmy prowadzić bloga i rozwijać social media co sprawia nam wielką przyjemność i stało się to naszym nieodłącznym elementem dnia.

Nasze podróże są krótkoterminowe, ponieważ pracujemy i studiujemy ale mamy nadzieję, że we wrześniu 2020 roku nasze życie się zmieni. Zamierzamy opuścić nasz drugi dom, którym od trzech lat jest Szkocja i ruszyć…. (na razie to tajemnica).

Co możemy jeszcze o sobie powiedzieć, hmmm? Może tylko tyle, że wierzymy w to, że marzenia się spełniają!

Zachęcamy do śledzenia naszego trochę zwariowanego życia! Jeśli jesteście ciekawi jak ono wygląda to zerknijcie na nasze social media a także kanał YouTube, na którym znajdziecie filmy i vlogi z podróży.

Wiecznie Wolni
0
Osoby
0
Odwiedzonych krajów
0
Kilometrów w samolocie