„Wiecznie Wolni” o podróżowaniu w parze – rozmowa z portalem Kobieta.pl

We wspólnej podróży spędziliśmy ponad 160 dni. W rozmowie z Katarzyną Mizerą dla serwisu kobieta.pl opowiedziliśmy naszym wyjeździe do Ameryki środkowej i o tym czy wielomiesięczny wyjazd jest egzaminem dla związku i jak uniknąć problemów w sytuacji, gdy każde chce czegoś innego.

W trakcie rozmowy Kasi udało się wyłapać słowa, które idealnie opisują nasze nastawienie do życia i brzmią one następująco:

„Zawsze wiedzieliśmy, że chcemy więcej od życia, niż etat, dom i rutyna…, za którą czasem tęsknimy.”

Odpowiedzieliśmy również na pytania, które pojawiają się bardzo często w prywatnych wiadomościach na naszych social mediach. Czym zajmowaliśmy się zanim zaczęliśmy podróżować? Czy w trakcie naszej podróży po Ameryce Środkowej i Kolumbii podejmowaliśmy jakąś pracę? Czego brakuje nam gdy jesteśmy poza domem?

Całą rozmowę możesz przeczytać w serwisie kobieta.pl!


Jeśli spodobało Ci się na naszej stronie a treści, które przygotowaliśmy pomogły Ci w organizacji wyjazdu lub do niego zainspirowały to możesz postawić nam kawę, która doda nam energii do tworzenia nowych i ciekawszych artykułów, które być może przydadzą Ci się w przyszłości.

Poświęcamy mnóstwo czasu i wkładamy mnóstwo energii aby przygotować wartościowe wpisy dlatego smaczną kawusię zawszę chętnie strzelimy.

Naciśnij przycisk poniżej!

Postaw mi kawę na buycoffee.to


Zapraszamy również na nasz Instagram gdzie codziennie relacjonujemy nasze podróże i zarażamy chęcią do odkrywania świata. Na pewno Ci się spodoba też na naszym kanale YouTube, na którym znajdziesz Vlogi z różnych zakątków świata!

Wiecznie Wolni Instagram Wiecznie Wolni Facebook Wiecznie Wolni YouTube


Dodaj komentarz