Projekt „Goniąc Marzenia”

Kim jesteśmy i jak podróżujemy?

Cześć! Z tej strony Patryk i Milena. Ostatnie 5 lat mieszkaliśmy i bardzo aktywnie podróżowaliśmy po Szkocji odkrywając jej najdalsze zakątki. Zwiedziliśmy także sporą część Europy a teraz czas na Amerykę Środkową i Południową.

W trakcie podróży staramy się odwiedzać mniej znane miejscówki, próbować lokalnych potraw i przysmaków a także poznawać lokalnych ludzi i ich historie. Sprawia nam to mnóstwo przyjemności i stało się nieodłączną częścią naszego życia, którym dzielimy się na naszym blogu, kanale YouTube oraz pozostałych social mediach.

Na czym polega projekt „Goniąc Marzenia”?

W połowie października 2021 roku ruszamy w roczną podróż z plecakiem po Ameryce Środkowej i Południowej. Kierunki jakie głównie nas interesują to Meksyk, Gwatemala, Kostaryka, Salwador, Karaiby, Kolumbia, Peru oraz Boliwia. Nasza podróż nie ma sztywnego planu więc w każdej chwili mogą pojawić się spontaniczne zmiany, które z pewnością przyniosą wiele ciekawych przygód.

Formy współpracy – Co oferujemy?

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy, które wpisują się w naszą twórczość a także przyniosą korzyści Twojej firmie oraz naszym odbiorcom. 

We współpracy z Twoją marką stworzymy wpis lub serię wpisów na temat zgodny z naszymi przekonaniami i szeroko pojętym podróżowaniem.

Przetestujemy sprzęt, który będzie nam towarzyszył w wyprawie. Dodatkowo zorganizujemy sesje zdjęciową i przekażemy Tobie zdjęcia produktów w ciekawym otoczeniu. 

Nakręcimy film z wykorzystaniem Twoich produktów, który będzie wpleciony w historie naszej podróży.

Odwiedzimy miejsce, które chciałbyś pokazać światu na filmie YouTube, wpisie czy w social mediach. Stworzymy także recenzje atrakcji, hoteli oraz miejsc noclegowych. Przygotujemy wpis na bloga, relacje w social media a także film promocyjny.

Przygotujemy i opublikujemy posty sponsorowane na naszych social mediach – Instagram oraz Facebook. 

Jesteśmy elastyczni i otwarci na współprace, które mieszczą się w temacie podróży. Jeśli macie ciekawe pomysły to z chęcią się o nich dowiemy.

Jak wyglądają statystyki naszych mediów?

23 200 unikalnych użytkowników miesięcznie

13,541 obserwatorów

1,460 subskrypcji

4,885 obserwatorów

Wiecznie Wolni