Newsy Podróżnicze

Ryanair ogłasza TRZY nowe trasy do Chorwacji!

Ryanair tanie loty do Dubrownika

Linia lotnicza Ryanair – lider na rynku tanich połączeń lotniczych właśnie ogłosił swoje plany ekspansji. Od kwietnia polscy podróżnicy będą mieli do dyspozycji trzy nowe trasy. Oferta zapowiada się bardzo ciekawie, zwłaszcza, że Chorwacja z roku na rok staje się coraz bardziej popularnym kierunkiem. Z informacji przekazanych przez przewoźnika w komunikacie prasowym możemy dowiedzieć się, że z każdego wcześniej wspomnianego miasta będą to dwa loty w tygodniu.

Bezpośrednie loty do malowniczego Dubrownika z trzech miast w Polsce: Krakowa, Poznania i Wrocławia!

Dubrownik, znany również jako „Perła Adriatyku” jest jednym z najbardziej popularnych celów podróży na mapie europejskich, wakacyjnych destynacji. Jego wyjątkowa historia, architektura, krajobrazy nadmorskie oraz bogata kultura sprawiają, że jest to miejsce niezwykle atrakcyjne dla podróżnych poszukujących zarówno relaksu nad morzem, jak i kulturowych doświadczeń. Miasto zyskało sławę również dzięki serialowi Gra o Tron. Dubrownik to filmowy King’s Landing czyli Stolica Siedmiu Królestw. Wiele scen nakręcono w obrębie murów Starego Miasta.

Ile będą kosztowały tanie loty do Dubrownika? Tego jeszcze nie wiemy. Na ten moment bilety dostępne są w cenie 579 złotych w jedną stronę z Poznania oraz 629 złotych w jedną stronę z Wrocławia (Taryfa Basic, bez bagażu rejestrowanego, konkretnego miejsca i innych dodatków).

Tanie Loty Dubrownik Chorwacja

Jeśli tylko pojawią się połączenia w atrakcyjnej cenie, będziemy informować wszystkich członków „Klubu Podróżnika”, którzy na bieżąco otrzymują powiadomienia o najlepszych okazjach i tanich lotach. Możesz zapisać się poniżej.

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Articles

Tanie loty w ciemno Blind Booking Eurowings
Newsy Podróżnicze

Tania linia lotnicza i oferta „lotów w ciemno”. Kupujesz bilet i nie wiesz dokąd lecisz!

Niemiecka, tania linia lotnicza Eurowings przywraca ciekawą promocję sprzed kilku lat. „Blind...