Steall Falls – wodospad u podnóża Ben Nevis

Po udanej wizycie w Glencoe nadszedł czas na wodospad Steall Falls położony u podnóża najwyższego szczytu nie tylko w Szkocji ale i w Wielkiej Brytanii – Ben Nevis.

W oddali podziwiać można skąpany w chmurach Ben Nevis.

Steall Falls

Po drodze spotkać można mnóstwo owiec.

Steall Falls

Wodospad widoczny jest już z daleka.

Steall Falls

Aby zbliżyć się do wodospadu trzeba przejść most linowy – Glen Nevis Rope Bridge. Innej drogi nie ma. Chyba, że przez strumień. Po drugiej stronie cały teren w pobliżu wodospadu jest zalany także buty trekingowe obowiązkowo.


Zapraszamy również na nasz Instagram gdzie codziennie relacjonujemy nasze podróże i zarażamy chęcią do odkrywania świata. Na pewno Ci się spodoba też na naszym kanale YouTube, na którym znajdziesz Vlogi z różnych zakątków świata!

Wiecznie Wolni Instagram Wiecznie Wolni Facebook Wiecznie Wolni YouTube


Steall Falls

Naszym oczom ukazuje się Steall Falls o wysokości 120 metrów co czyni go drugim najwyższym wodospadem w Wielkiej Brytanii.

Steall Falls

Steall Falls

Steall Falls


Jeśli spodobało Ci się na naszej stronie a treści, które przygotowaliśmy pomogły Ci w organizacji wyjazdu lub do niego zainspirowały to możesz postawić nam kawę, która doda nam energii do tworzenia nowych i ciekawszych artykułów, które być może przydadzą Ci się w przyszłości.

Poświęcamy mnóstwo czasu i wkładamy mnóstwo energii aby przygotować wartościowe wpisy dlatego smaczną kawusię zawszę chętnie strzelimy.

Naciśnij przycisk poniżej!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

4 komentarze do “Steall Falls – wodospad u podnóża Ben Nevis”

Dodaj komentarz