Newsy Podróżnicze

Tania linia lotnicza i oferta „lotów w ciemno”. Kupujesz bilet i nie wiesz dokąd lecisz!

Tanie loty w ciemno Blind Booking Eurowings

Niemiecka, tania linia lotnicza Eurowings przywraca ciekawą promocję sprzed kilku lat. „Blind booking” polega na zakupie biletów „w ciemno” do losowego miejsca z siatki połączeń oferowanej przez przewoźnika. Wszystkie połączenia oferowane w ramach usługi są bezpośrednie. Rezerwacji można dokonać najpóźniej 1 dzień przed podróżą, a najwcześniej 42 dni przed datą planowanego wyjazdu. Ceny rozpoczynają się od 45 euro za lot w jedną stronę.

Dzięki rezerwacji lotów w ciemno podróżni mogą nabyć bilety na lot, nie mając pojęcia o swoim docelowym miejscu podróży. Istnieje oczywiście opcja zawężenia wyboru poprzez wybór odpowiednich kategorii tematycznych lub zrezygnowanie z konkretnych destynacji. Pozwala to na wykluczenie odwiedzonych już wcześniej miejsc i dostosowanie wyprawy do swoich preferencji. Niemiecki przewoźnik podkreśla, że kluczowa jest duża elastyczność. Co to oznacza w praktyce? Im bardziej elastyczni jesteśmy, tym cena za podróż będzie bardziej atrakcyjna.

Jak skorzystać z usługi „Blind Booking?

1. Usługa dostępna jest tutaj – https://blindbooking.eurowings.com/

2. Wybierz jedno z dostępnych w ofercie lotnisk:

  • Berlin (BER)
  • Dusseldorf (DUS)
  • Hamburg (HAM)
  • Kolonia-Bonn (CGN)
  • Praga (PRG)
  • Salzburg (SZG)
  • Sztokholm (ARN)
  • Stuttgart (STR)

3. Wybierz temat podróż: Jarmarki Bożonarodzeniowe, Lokalna kuchnia i gastronomia, Podróż na wschód, Słoneczna Hiszpania, Północ Europy oraz Betonowa Dżungla.

4. Tuż po potwierdzeniu rezerwacji poznasz kierunek Twojej podróży wybrany przez przewoźnika. Warto mieć na uwadzę, że w przypadku skorzystania oferty „lotów w ciemno” nie ma możliwości zmiany rezerwacji ani zwrotu kosztów. Tutaj również nie obowiązuje 24-godzinne prawo do odstąpienia od umowy.

5. Gotowe!


Chcesz otrzymywać powiadomienia o najlepszych okazjach i tanich lotach? Zapisz się do „Klubu Podróżnika”.

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Articles

Ryanair tanie loty do Dubrownika
Newsy Podróżnicze

Ryanair ogłasza TRZY nowe trasy do Chorwacji!

Linia lotnicza Ryanair – lider na rynku tanich połączeń lotniczych właśnie ogłosił...