Recenzje

Vasco Translator M3 i możesz podróżować dokąd zechcesz!

vasco mobilny tłumacz recenzja

Jest mnóstwo pięknych miejsc na świecie, które warto odwiedzić. W podróży zdarzają się problemy, w naszym przypadku głównie odnośnie komunikacji w języku obcym. Czy można bez znajomości języka pojechać do Meksyku, Chin czy każdego innego miejsca na świecie? Jak się dogadać z lokalsami? Otóż znaleźliśmy rozwiązanie, które niejednokrotnie uratowało nas z opresji.

Czy to podczas składania zamówienia w restauracji, szukania właściwej drogi czy w nagłej wizycie w banku. Vasco Translator M3 pomógł nam wiele razy, z nim żadna podróż nie jest nam straszna.Nie znasz 70 języków świata? Teraz już znasz! Wystarczy, że wciśniesz odpowiedni przycisk, powiesz co chcesz przekazać a Vasco przetłumaczy to na taki język, który aktualnie jest Ci potrzebny. Dzięki niemu podróżowanie stanie się łatwiejsze a Twoja komunikacja z lokalsami nie będzie już problemem.

Co to jest Vasco Translator M3?

Jest to poręczne urządzenie, które można włożyć do kieszeni i mieć je zawsze przy sobie. Vasco Translator  M3 to urządzenie, które przetłumaczy mowę w ponad 70 językach. Przetłumaczy tekst ze zdjęcia, rozmowę telefoniczną czy konferencję z dokładnością do 96%.

Vasco translator m3 mobilny tłumacz
Leżąc sobie leniwie na plaży można uczyć się nowych słówek w obcym języku.

Nielimitowany Internet

Kupując Vasco Translator M3 nie musisz martwić się zasięgiem czy Internetem. Urządzenie ma wbudowaną kartę sim z nielimitowanym i bezpłatnym Internetem (dostępnym tylko do tłumaczeń), z którego można korzystać w 200 krajach na świecie i nie, nie jest to roczny pakiet. Internet jest w urządzeniu zawsze i jest na zawsze. Za 5 czy 10 lat nadal tam będzie gotowy do działania.

Tłumaczenie rozmów telefonicznych

Ile razy chciałeś zamówić taksówkę, zarezerwować stolik w restauracji czy zamówić jedzenie z dostawą do mieszkania? Z Tłumaczem Vasco M3 to możliwe. Jest to jedyne urządzenie na świecie, które przetłumaczy rozmowę telefoniczną w danym momencie, w rzeczywistym czasie. Już nie musisz iść do restauracji na pieszo, rozmowa z taksówkarzem we Włoszech będzie łatwizną.

Tłumaczenie tekstu ze zdjęcia

Pamiętasz ile razy siedziałeś w restauracji i próbowałeś rozgryźć menu? Z Vasco każde menu to łatwizna. Wystarczy, że zrobisz zdjęcie czy to menu czy rozkładu jazdy autobusów czy innych dla Ciebie niezrozumiałych tekstów a wbudowany w urządzenie Tłumacz Foto przetłumaczy dla Ciebie tekst na język polski czy każdy inny , który będzie Cię interesował.

E-Book
Vasco translator m3 mobilny tłumacz
Vasco Translator M3 doskonale sprawdza się przy tłumaczeniu menu w restauracjach.

MultiTalk – tłumacz konferencji i spotkań

Byłeś na spotkaniu, w którym uczestniczyło wiele osób i posługiwało się wieloma językami a Ty nie wiedziałeś z rozmowy nic a nic? Vasco M3 to urządzenie, które wykonuje tłumaczenie nawet kilkudziesięciu osób, które korzystają z aplikacji MultiTalk, w tym samym momencie.

Dokładność tłumaczeń

Na pewno nie raz mieliście sytuację, w której korzystaliście z jakiegoś podrzędnego tłumacza, który zrobił wam psikusa i przetłumaczył coś zupełnie bez sensu albo przekręcił Wasze słowa. Nam się to przytrafiło kilka razy ale odkąd korzystamy z Vasco Translator M3 taka sytuacja nie miała miejsca.

Urządzenie jest wyposażone w 10 silników tłumaczeniowych i każdy z nich jest przetestowany dla różnych par językowych.

Tłumaczenia są bardzo dokładne, nawet do 96%. To więcej niż inne podobne urządzenia dostępne na rynku. Wszystkie tłumaczenia, które wykonał dla nas Translator Vasco M3 były zrozumiałe dla naszych rozmówców i odwrotnie. Bardzo pomocne jest zapisywanie przez urządzenie wypowiadanych słów czy zdań. Dzięki temu w historii urządzenia możemy w szybki sposób znaleźć przetłumaczone wcześniej zdanie i sprawdzić jego wymowę. Możliwa jest również opcja wysyłania zapisanych tekstów na adres e-mail jako pliki pdf.

Vasco translator m3 mobilny tłumacz
Vasco M3 sprawdza się idealnie na wyspie Holbox w Meksyku gdzie zasięg i Internet jest bardzo słaby.

Nauka języków z Vasco M3

Co jeśli ktoś chce się nauczyć języka obcego? Tłumacz Vasco będzie przeszkodą? Były zadawane nam już takie pytania i stwierdzenia, że teraz to już na pewno nie nauczymy się hiszpańskiego. Jednak to bzdury!Tłumacz Vasco M3 to idealne urządzenie do nauki języków obcych. Ma wbudowaną aplikację, która jest przydatna w trakcie poznawania nowego języka.  Fiszki, na których znajdują się podstawowe zwroty są ciekawym rozwiązaniem, żeby nauczyć się podstaw.

Czy tłumacz VASCO M3 zdał egzamin w naszej podróży?

Możemy odpowiedzieć krótko: TAK! Podróżowaliśmy przez kilka miesięcy z plecakiem po Dominikanie, Meksyku, Gwatemali, Hondurasie, Salwadorze i Kostaryce. W tych krajach mało kto mówi po angielsku – to naprawdę rzadkość. My niestety po hiszpańsku nie mówimy w ogóle więc korzystanie z tłumacza VASCO M3 było koniecznością a zarazem przyjemnością.

To małe i niepozorne urządzenie ratowało nas niejednokrotnie z opresji. Dzięki niemu mogliśmy dogadać się z kierowcami lokalnych „autobusów” odnośnie przystanków, kwoty jaką należy zapłacić za przejazd czy w jaki następny pojazd powinniśmy się przesiąść. Dzięki niemu ani razu nie zabłądziliśmy co bez znajomości lokalnego języka zdarza się często w podróżach.

Będąc w sklepie bez problemu dogadywaliśmy się z ekspedientką. Niejednokrotnie to właśnie panie ze sklepu służyły nam pomocą odnośnie informacji, których poszukiwaliśmy. No bo kto wie więcej nić ekspedientka w małym lokalnym sklepie?

Aktualnie znajdujemy się w Kostaryce jest to również kraj, w którym mówi się po hiszpańsku. Urządzenie VASCO M3 u nas nie stygnie – no chyba , że się ładuje. Zaznaczę od razu, że bateria wystarcza na bardzo długo co jest wielkim plusem. Służyło nam z pomocą u fryzjera, dzięki niemu Patryk został obcięty idealnie.

Planujemy w kolejnych miesiącach przenieść się w inne kraje także na pewno VASCO będzie nam towarzyszyło przez całą podróż, którą mamy zaplanowaną na ten i następny rok.

Co myślimy o Vasco Translator M3?

Na ten moment jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy to małe, niepozorne urządzenie każdemu kto boryka się z nieznajomością języka lub jest nieśmiały ale nie tylko. Myślimy, że osobom które znają dobrze język obcy urządzenie VASCO może się również przydać w sytuacjach, w których będzie potrzebne bardzo techniczne i sprecyzowane słownictwo.

Oprogramowanie tłumacza VASCO jest cały czas aktualizowane co sprawia, że jest urządzenie jest coraz lepsze. Poprzez nielimitowany internet i zasięg, który nas jeszcze nigdy nie zawiódł. Jesteśmy spokojni w każdym miejscu i nie musimy się martwić o nasz język a w zasadzie jego brak.

I tu musimy się pochwalić bo również dzięki VASCO M3 nauczyliśmy się podstawowych zwrotów w języku hiszpańskim. Jako, że planujemy podróżować jeszcze przez jakiś czas po hiszpańskojęzycznych krajach postanowiliśmy wziąć się w garść i nauczyć się go chociaż w stopniu komunikatywnym. Fiszki do nauki w tłumaczu ułatwiają nam sprawę z nauką.

Żeby korzystać z tłumacza nie trzeba być technicznym geniuszem. VASCO jest bardzo intuicyjne i proste w użytkowaniu. My poradziliśmy sobie bez instrukcji obsługi także uwierzcie nam, nie może być nic trudnego w jego obsłudze.

Czy są jakieś minusy korzystania z urządzenia Vasco?

Na ten moment nie znaleźliśmy żadnego. No może jeden mały… dlaczego tak późno się o nim dowiedzieliśmy i dlaczego nie mieliśmy go ze sobą w podróży po Maroku? Ale w tym przypadku możemy mieć pretensje tylko do siebie.

VASCO M3 możesz kupić tutaj – Link do sklepu.

* Wpis powstał we współpracy z Vasco Electronics

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Articles

Fjord Nansen recenzja namiotu Sierra II Comfort
Recenzje

Fjord Nansen SIERRA II COMFORT – recenzja namiotu

Poszukując dwuosobowego namiotu przed podróżą do Szkocji, trafiliśmy na propozycję, która z...