„Wielu boi się tam jechać!” Opowiadamy o podróży do Salwadoru w rozmowie z Wirtualną Polską

Salwador odwiedziliśmy w trakcie naszej podróży przez Amerykę Środkową. Zachwycił nas on niesamowitymi wulkanami, małymi miasteczkami i rajskimi plażami, na których podziwialiśmy wyjątkowe zachody i wschody słońca. W rozmowie z Magdaleną Bukowską dla Wirtualnej Polski opowiedzieliśmy o naszych wrażeniach i przemyśleniach na temat podróży po Salwadorze.

Nasze pierwotne plany były całkowicie inne a nad wizytą w kraju, który uważany jest za niezbyt bezpieczny i nie do końca przyjazny turystom zastanawialiśmy się do samego końca. Po kilku miesiącach od powrotu możemy stwierdzić, że była to bardzo dobra decyzja.

Czytając artykuł dowiesz się między innymi jak wyglądała kwestia bezpieczeństwa, jakie atrakcje zrobiły na nas największe wrażenie oraz jakie dania kuchni salwadorskiej przypadły nam do gustu. Podpowiadamy również jak przygotować się do takiej podróży.

Całą rozmowę możesz przeczytać na portalu Wirtualna Polska w dziale Turystyka.


Jeśli spodobało Ci się na naszej stronie a treści, które przygotowaliśmy pomogły Ci w organizacji wyjazdu lub do niego zainspirowały to możesz postawić nam kawę, która doda nam energii do tworzenia nowych i ciekawszych artykułów, które być może przydadzą Ci się w przyszłości.

Poświęcamy mnóstwo czasu i wkładamy mnóstwo energii aby przygotować wartościowe wpisy dlatego smaczną kawusię zawszę chętnie strzelimy.

Naciśnij przycisk poniżej!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz