Współpracuj z nami!

Podróżowanie to nasza pasja od kilku lat. Pierwsza podróż sprawiła, że głód poznawania świata z każdym rokiem jest coraz większy. Poza odwiedzaniem ciekawych miejsc z ogromną przyjemnością odkrywamy lokalne dania i przysmaki. Biegniemy za marzeniami i z dnia na dzień jesteśmy coraz bliżej ich realizacji. Poświęcamy wiele czasu i energii aby rozwijać bloga, kanał na YouTube czy inne social media – sprawia nam to wiele przyjemności i stało się to częścią naszego dnia.


Nasz blog skierowany jest do osób lubiących aktywnie spędzać czas oraz samodzielnie organizować podróże po świecie. Odwiedzamy wiele miejsc w Europie i nie tylko, z których tworzymy wpisy na blogu, filmy oraz vlogi na nasz kanał YouTube, wstawiamy dzienne relacje na Facebooku oraz zdjęcia na Instagram. Inspirujemy do podróżowania, odkrywania nowych miejsc oraz podpowiadamy w jaki sposób zaplanować wymarzony wyjazd.

Formy współpracy – Co oferujemy?

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami napisz do nas a wspólnie zastanowimy się w jaki sposób możemy pomóc w promocji Twojego produktu lub usługi. Możemy zagwarantować pełen profesjonalizm oraz rzetelne i terminowe podejście do współpracy. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy, które wpisują się w naszą twórczość a także przyniosą korzyści Twojej firmie oraz naszym odbiorcom. 

We współpracy z Twoją marką stworzymy wpis lub serię wpisów na temat zgodny z naszymi przekonaniami i szeroko pojętym podróżowaniem.

Przetestujemy sprzęt, który będzie nam towarzyszył w wyprawie. Dodatkowo zorganizujemy sesje zdjęciową i przekażemy Tobie zdjęcia produktów w ciekawym otoczeniu. 

Nakręcimy film z wykorzystaniem Twoich produktów, który będzie wpleciony w historie naszej podróży.

Odwiedzimy miejsce, które chciałbyś pokazać światu na filmie YouTube, wpisie czy w social mediach. Stworzymy także recenzje atrakcji, hoteli oraz miejsc noclegowych. Przygotujemy wpis na bloga, relacje w social media a także film promocyjny.

Przygotujemy i opublikujemy posty sponsorowane na naszych social mediach – Instagram oraz Facebook. 

Jesteśmy elastyczni i otwarci na współprace, które mieszczą się w temacie podróży. Jeśli macie ciekawe pomysły to z chęcią się o nich dowiemy.

Nasze statystyki w sieci

Znajdziesz nas również w mediach społecznościowych

69 852 obserwatorów

8 874 subskrypcji

105 584 obserwatorów

20 934 obserwujących

Media o nas

Zaufali nam

Wiecznie Wolni współpraca z blogiem podróżniczym

Skontaktuj się z nami

Wyślij wiadomość

  Wiecznie Wolni kontakt współpraca

  Nasze social media

  Dane kontaktowe

  Patryk Zielinski, Milena Szkyrpan
  Wiecznie Wolni LTD
  SC746000
  151 Westercommon road 15A, G22 5NQ Glasgow

  +44 730 599 5127

  kontakt@wieczniewolni.pl

  Wiecznie Wolni