Współpracuj z Nami!

Biegniemy za marzeniami i z dnia na dzień jesteśmy coraz bliżej nich. Poświęcamy wiele czasu i energii aby rozwijać bloga, kanał na YouTube czy inne social media – sprawia nam to wiele przyjemności i stało się to częścią naszego dnia.

0
Facebook
0
Instagram
0
YouTube

Odwiedzamy wiele miejsc w Europie i nie tylko, z których robimy filmy oraz vlogi na YouTube, wstawiamy dzienne relacje na Facebook, zdjęcia na Instagram oraz robimy live story.

W pierwszej połowie 2020 roku będziemy zwiedzać piękną Szkocję oraz inne kraje w Wielkiej Brytanii. Nastawiamy się na backpackerskie wyjazdy.

Jesteśmy gotowi na podjęcie współpracy, która pomoże nam się zbliżyć do naszych celów a zarazem marzeń.

Druga połowa 2020 roku będzie niespodzianką i wszystkich zainteresowanych podjęciem długoterminowej współpracy zapraszamy do napisania wiadomości mejlowej, w której przedstawimy plan wyjazdu, z którym wystartujemy we wrześniu.

Co oferujemy?

Przetestujemy sprzęt, który będzie nam towarzyszył w wyprawie. Po czym opiszemy go na naszym blogu lub na social mediach. Istnieje możliwość zrelacjonowania danego sprzętu na YouTube.

Nakręcimy film z wykorzystaniem waszych produktów, który będzie wpleciony w historie naszej podróży.

Odwiedzimy miejsce, które chciałbyś pokazać światu na filmie YouTube lub blogu czy social mediach

Jesteśmy elastyczni i otwarci na współprace, które mieszczą się w temacie podróży. Jeśli macie ciekawe pomysły to z chęcią się o nich dowiemy.

Wiecznie Wolni